• Strategickým partnerem

    jsme Vaším partnerem pro rozvoj Vašeho mediálního businessu na cestě vpřed přes všechny technické překážky

Naše komentáře

Dodáváme LIVE komentáře svým partnerům a zákazníkům po celém světě. Naší specialitou jsou 90 minutové komentáře přímo na míru fotbalovým klubům, rádiím, sportovním portálům, sázkovým kancelářím aj. Každý měsíc komentujeme kolem 100 fotbalových zápasů z nejrůznějších evropských lig. Nabízíme ale rovněž komentování jiných sportů jako např. hokeje, tenisu, házené, basketbalu a motoristického sportu.

Díky našemu speciálnímu know-how Vám dokážeme profesionálně odkomentovat jakýkoliv sportovní přenos za zlomek běžné ceny. A to včetně technického zázemí.

Vy se nemusíte o nic starat, stačí jen implementovat náš přehrávač do Vaší homepage nebo mobilní aplikace. S výkopem zápasu automaticky startuje audio přímý přenos a návštěvníci Vaší stránky si mohou vychutnat profesionální komentář, který určitě potěší každého fanouška. S mikrofonem za fotbalem bylo včera. My umíme víc. Postaráme se rovněž o infografiku k zápasu, o možnost poslechu na všech platformách a o prostor pro Vaše sponzory. Dle přání komentujeme buď nezávisle nebo s podporou Vašeho týmu. Pro lepší přehlednost jsme naše služby seřadili do 3 balíčků.

Balíček služeb LIVE audio komentáře M

M balíček je naše základní služba, díky níž Vašim fanouškům na klubové homepage a v mobilní aplikaci nabídnete za bezkonkurenční cenu možnost prožití zápasu Vašeho týmu i když nejsou právě na stadiónu nebo u televize. S mikrofonem za fotbalem bylo včera. Náš produkt obsahuje doprovod profesionálního komentátora dle Vašeho výběru, který bude nakloněn Vašemu týmu. Jedná se o přidanou hodnotu pro Vaše příznivce, kteří tuhle jedinečnou službu, kterou disponují např. kluby z německé Bundesligy a anglické Premier League určitě ocení a budou se pravidelně vracet na Vaši internetovou prezentaci. Možnost refinancování Vašimi sponzory.

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení profesionálního komentátora

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši Homepage

možnost poslechu na všech platformách

Kontaktujte nás pro více informací
Balíček služeb LIVE audio komentáře L

V L balíčku získáváte ke kvalitnímu komentáři ve prospěch Vašeho týmu rovněž automatické grafické informace ke stavu utkání, jako jsou barevná loga týmů, čas a skóre zápasů. Odpadá tak v podstatě nutnost zprostředkovávání průběhu zápasu fanouškům pomocí tzv. psaného „LiveTickeru” na vlastní homepage. Ve Vámi zvoleném přehrávači je rovněž prostor pro reklamu Vašich sponzorů, díky které se nabízí refinancování produktu. Balíček L, to je výtečný poměr cena/výkon. Živý komentář pro Váš tým se spoustou benefitů pro Vaše příznivce a Váš business!

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení profesionálního komentátora

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši Homepage

ukazatel času a aktuálního skóre

možnost poslechu na všech platformách

barevná loga obou týmů

jedinečný poměr cena/výkon

Kontaktujte nás pro více informací
Balíček služeb LIVE audio komentáře XL

XL balíček, to je nejen zábava Vašich příznivců bez kompromisů, ale i moderní marketingový nástroj. Zápas pro Vaše příznivce komentují dokonce 2 profesionalové z oboru, což dle našich zkušeností dodá zápasu prvotřídní dynamiku a napětí, ve kterém není prostor pro hluché pasáže. V této službě získáváte kromě LIVE audio komentáře a všech features z předchozích balíčků i profesionální infografiku, která fanouška navíc informuje o průběhu zápasu včetně předzápasových sestav, střelcích branek, střídáních a žlutých a červených kartách.

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení 2 profesionálních komentátorů

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši homepage

ukazatel času a aktuálního skóre

infografika střídání a obdržených karet

možnost poslechu na všech platformách

prostor pro reklamu sponzorů a virtuální TV

produkt pro náročné zákazníky

 

Kontaktujte nás pro více informací
Naši zákazníci