• LIVE komentáře sportovních zápasů

    zajistíme pro TV, rozhlas, kluby, sportovní portály nebo on-line sázkové kanceláře včetně technického vybavení

O nás

Náš profil:


Jsme profesionálové v zajištění audio komentářů z významných sportovních akcí jak po technické, tak hlasové stránce a disponujeme motivovaným mezinárodním týmem složeným z komentátorů, reportérů, redaktorů, překladatelů a techniků. Dokážeme rovněž zajistit ozvučování sportovních počítačových her, psaní a editaci sportovních článků, reklamní spoty.

IT development meets Sports! Naší specialitou je rovněž tvorba mobilních aplikací pro iOS, Android i Windows Phone pro sportovní oddíly. Zakládáme si na promyšleném uživatelském rozhraní, precizní grafice a silném technickém know-how. Těžíme přitom z našich dlouholetých znalostí a zkušeností ze sportovního prostředí. Cílem je, aby si Vaši fanoušci aplikace od nás jednoduše zamilovali.

Vznik a vývoj firmy:


Společnost Global Business Vision s.r.o byla založena v roce 2010 a z naší původní obchodní společnosti v oblasti sportu se během prvního roku působnosti na mediálně-sportovním trhu vyprofilovala moderní sportovně-redakční agentura, která připravuje pro mediální společnosti, TV, rozhlas, internetové portály, telekomunikace, sázkové kanceláře, sportovní oddíly, svazy, média a významné klienty na míru přímé přenosy, záznamy, reportáže, články a bloggy. Měsíčně dodáme z našeho pražského studia díky našemu speciálnímu know-how kolem stovky komentářů různých sportovních přenosů, se zaměřením především na fotbal. Máme v našem týmu profesionální komentátory pracují rovněž pro známé české a slovenské televizní sportovní kanály.

Naši zákazníci