• Strategickým partnerem

    jsme Vaším partnerem pro rozvoj Vašeho mediálního businessu na cestě vpřed přes všechny technické překážky

Naše komentáře

Dodáváme LIVE komentáře svým partnerům a zákazníkům po celém světě. Naší specialitou jsou 90 minutové komentáře přímo na míru fotbalovým klubům, rádiím, sportovním portálům, sázkovým koncelářím aj. Každý měsíc komentujeme kolem 100 fotbalových zápasů z nejrůznějších evropských lig. Nabízíme ale rovněž komentování jiných sportů jako např. hokeje, tenisu, házené, basketbalu a motoristického sportu.

Díky našemu speciálnímu know-how Vám dokážeme profesionálně odkomentovat jakýkoliv sportovní přenos za zlomek běžné ceny. A to včetně technického zázemí.

Vy se nemusíte o nic starat, stačí jen implementovat náš přehrávač na Vaši homepage. S výkopem zápasu automaticky startuje audio přímý přenos a návštěvníci Vaší stránky si mohou vychutnat profesionální komentář, který určitě potěší každého fanouška. Rovněž možné jako mobilní aplikace. S mikrofónem za fotbalem bylo včera. My umíme víc. Postaráme se rovněž o infografiku k zápasu, o možnost poslechu na všech platformách a o prostor pro Vaše sponzory. Pro lepší přehlednost jsme seřadili naše služby do 3 balíčků.

Balíček služeb LIVE audio komentáře M

M balíček je naše základní služba, díky níž Vašim fanouškům na klubové homepage nabídnete za bezkonkurenční cenu možnost prožití zápasu Vašeho týmu i když nejsou právě na stadionu nebo u televize. S mikrofónem za fotbalem bylo včera. Náš produkt obsahuje doprovod profesionálního komentátora dle Vašeho výběru, který bude nakloněn Vašemu týmu. Přidaná hodnota pro Vaše příznivce, kteří tuhle jedinečnou službu, kterou disponují např. kluby z německé bundesligy a anglické premier league určitě ocení a budou se pravidelně vracet na Vaši internetovou prezentaci.

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení profesionálního komentátora

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši Homepage

možnost poslechu na všech platformách

Kontaktujte nás pro více informací
Balíček služeb LIVE audio komentáře L

V L balíčku budou zápas pro Vaše příznivce komentovat dokonce 2 profesionalové z oboru, což dle našich zkušeností dodá zápasu prvotřídní dynamiku a napětí ve které není prostor pro hluché pasáže. Oproti základnímu balíčku bude Váš fanoušek rovněž neustále informován graficky o nejdůležitějších momentech utkání. Výtečný poměr cena/výkon. Živý komentář pro Váš tým se spoustou extra pro Vaše příznivce a Váš business!

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení 2 profesionálních komentátorů

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši Homepage

ukazatel času a aktuálního skóre

možnost poslechu na všech platformách

vložení na Váš Facebook a Twitter

Kontaktujte nás pro více informací
Balíček služeb LIVE audio komentáře XL

XL balíček, to je nejen zábava Vašich příznivců bez kompromisů, ale i moderní marketingový nástroj. V této službě získáváte kromě LIVE audio komentáře a všech features z předchozích balíčků i mobilní aplikaci, díky níž bude moci fanoušek sledovat dění Vašeho klubu na všech mobilních zařízeních. Budete ho moci informovat o následujícím zápase, o spuštění prodeje lístků, o aktualitách z dění klubu, o místě a čase výkopu dalšího zápasu včetně možnosti dopravy. Chytré Push up notifikace upozorní fanouška na nadcházející událost, i když není aplikace zapnutá. Integrované rádio s přímím přenosem Vašeho klubu umožní fanouškům vychutnání zápasu, i když se právě nenachází na stadiónu, u televizoru či u počítače. Díky tomuto modernímu marketingovému nástroji máte možnost uspořádání anket Integrace wordpress, YouTube, Vimeo, RSS. Získejte dodatečný příjem z reklamy přímo v aplikaci a využijte možnosti zabudování Fanshopu a dalších příjmů z prodeje. Extra řešení pro náročné klienty.

 

LIVE audio komentář zápasů Vašeho týmu

nasazení 2 profesionálních komentátorů

nonstop technická podpora

design přehrávače na míru pro Vaši homepage

ukazatel času a aktuálního skóre

infografika střídání a obdržených karet

možnost poslechu na všech platformách

vložení na Váš Facebook a Twitter

Aplikace mobilního rádia pro Android a iOS

 

Kontaktujte nás pro více informací
Naši zákazníci